Online conference 2021

Dear Colleagues,

serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w XXVI Konferencji Polskiego Towarzystwa Chitynowego pt. “NEW ASPECTS ON CHEMISTRY AND APPLICATION OF CHITIN AND ITS DERIVATIVES” organizowanej online. Konferencja odbędzie się w dniach 23-24 września 2021 r.

Rejestrację na konferencję należy dokonywać poprzez dostępny na stronie internetowej PTChit.  Jednocześnie informujemy, że termin nadsyłania zgłoszeń na Konferencję Polskiego Towarzystwa Chitynowego został przedłużony do 20 sierpnia. Z uwagi na problem z systemem rejestracyjnym prosimy wszystkich Państwa o ponowne wysłanie zgłoszenia korzystając z linku: APPLICATION FORM. Formularz zgłoszeniowy prosimy przesłać drogą elektroniczą na adres ptchit@ibwch.lodz.pl.

W formularzu zgłoszeniowym konieczne jest podanie adresu mailowego na potrzeby logowania do systemu, za pomocą którego odbywać się będzie konferencja. Na podany adres otrzymają Państwo wszelkie dodatkowe informacje związane z oprogramowaniem i logowaniem.

Streszczenia wystąpień/posterów prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: ptchit@ibwch.lodz.pl do dnia 20 sierpnia 2021 r.

Szablon do przygotowania streszczeń referatów i posterów dostępny jest na stronie internetowej: CLICK

Prosimy o przygotowanie streszczeń  tylko w języku angielskim.

Wysokość opłaty konferencyjnej:

– 100 zł (pracownicy naukowi, przedstawiciele przemysłu)

– 50 zł (doktoranci/emeryci)

Opłatę konferencyjną  należy  przesłać  na  konto  Towarzystwa do dnia 20 sierpnia 2021 r.:

42 1020 3408 0000 4502 01 42 9257 PKO BP S.A. 5 Oddział Łódź.

Wytyczne do przygotowania prezentacji ustnych i posterów B1.

Prosimy o przygotowanie prezentacji ustnych trwających maksymalnie 10 – 12 minut, aby pozostawić 3 – 5 minut na dyskusję po wystąpieniu. Prezentacje (plik pdf) należy przesłać do 20 września 2021 r. na adres ptchit@ibwch.lodz.pl.

Podczas sesji plakatowej każdy plakat wyświetlany będzie przez 5 minut. Należy przygotować krótką prezentację ustną swojego plakatu (2 – 3 minuty +  dyskusja). Wszystkie plakaty zamieszczone zostaną przed konferencją na Stronie Konferencji. Plakat należy przesłać (plik pdf) do 15 września 2021 na adres ptchit@ibwch.lodz.pl.

Prezentacje ustne oraz postery prosimy przygotować w języku angielskim.

Zapraszamy!

en_USEnglish